Yrd. Doç. Dr.  Ersun Gushi

Yrd. Doç. Dr.  Ersun Gushi
  • Yrd. Doç. Dr.  Ersun Gushi
  • Periodontoloji ve İmplantoloji Uzmanı

Dentakademi Ağız ve Diş Merkezi’nde periodontoloji (diş eti) - implantoloji uzmanı olarak görev alan Yrd. Doç. Dr. Ersun Gushi’ye ait özgeçmişi inceleyebilir, online randevu alabilir ve hekiminize danışabilirsiniz.

  • ÖZGEÇMİŞ

    2009 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitirdi ve aynı okulda periodontoloji üzerine uzmanlığını aldı.  Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak meslek hayatına başladı.  Özel Medicana Hastanesi,  Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde periodontoloji uzmanı olarak çalıştı. 2015 yılında Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı merkezi’nde periodontolog olarak çalışmaya başlayan Yrd. Doç. Dr. Ersun Gushi aynı zamanda öğretim görevlisi olarak Üsküdar Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrencilerine ders vermektedir. Bildiği yabancı diller arasında İngilizce, Arnavutça, Sırpça, Bulgarca, Slovence, Makedonca, Boşnakça, Almanca bulunmaktadır.

    İlgi alanları arasında periodontal plastik ve estetik cerrahi, PRF (Platelet Rich Fibrin) kök hücre destekli diş eti hastalıkları tedavisi ve dental implant uygulamaları, kemik augmentasyonu (yükseltilmesi) ve kemik rekonstrüksyonu ile dental implant uygulaması, diş eti çekilmelerinin tedavileri,  lazer ile diş eti tedavileri, estetik uygulamalar (pembe estetik) ve ağız yaralarının tedavileri, ağız kanserleri, ağız hastalıklarının tedavileri ve botoks uygulamaları bulunmaktadır.

BİZE ULAŞIN
Diş Sağlığı ve Estetiği ile İlgili Tüm Tedaviler
Diş Sağlığı ve Estetiği ile İlgili Tüm Tedaviler
BİZE ULAŞIN