Dr. Hakan Doğantepe

Dr. Hakan Doğantepe
  • Dr. Hakan Doğantepe
  • Restoratif Diş Tedavisi

Dentakademi Ağız ve Diş Merkezi’nde restoratif diş tedavi uzmanı olarak görev alan Dt. Hakan Doğantepe’ye ait özgeçmişi inceleyebilir, online randevu alabilir ve sormak istediğiniz soruları hekiminize danışın bölümünden iletebilirsiniz.

  • ÖZGEÇMİŞ

    2009 yılında Marmara Üniversite Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitirdi.  Karadeniz Teknik Üniversitesi Restoratif  Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda uzmanlığını aldı.  Bakırköy Estetika Hastanesi ve Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde araştırma görevlisi olarak çalıştı. 2016 yılından itibaren Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde restoratif diş hekimi olarak çalışmaktadır. Yabancı dili İngilizcedir.

     

    İlgi alanları arasında ön bölge diş dizisindeki bozuklukların tedavileri, kırık ve doğumsal bozukluğa sahip dişlerin tedavileri, travma sonrası restorasyonlar, diastema(iki diş arası boşluk) kapatılması, porselen dolgular (inley/onley restorasyonlar), gülüş dizaynı (Hollywood Smile), porselen laminate veneer restorasyonlar ve diş beyazlatma (Bleaching) bulunmaktadır.

BİZE ULAŞIN
Diş Sağlığı ve Estetiği ile İlgili Tüm Tedaviler
Diş Sağlığı ve Estetiği ile İlgili Tüm Tedaviler
BİZE ULAŞIN